شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

 

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های الوبازار بوده است و الوبازار در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت الوبازار، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند با وجود این ممکن است پس از خرید، با مسایلی روبرو شوید که درچنین مواردی باید یادآور شویم که کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی  الوبازار دارای گارانتی ذکر شده در محصول و ۲ روز مهلت تست و بازگشت کالا دارند .

 

شرایط بازگرداندن کالا
اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.
وجود مغایرت، آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۴۸ ساعت در روزهای عادی و یا روز غیر تعطیل بعدی پس از دریافت کالا، به پشتیبانی سایت از طریق تلفن اطلاع داده شود.

 

مرجوع کردن کالا
قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
از ارسال کالا بدون هماهنگی با پشتیبانی جداً، خودداری کنید.
برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی(به شکل اولیه) بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.
فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید
مشتریان تهرانی می توانند از پیک ۲۴ ساعتی فروشگاه برای مرجوع کردن کالای خود استفاده کنند و مشتریان عزیز شهرستانی می بایست کالا را با پست سفارشی به آدرس الوبازار ارسال نمایند. هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست سفارشی به عهده مشتری بوده و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست سفارشی با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های فروشگاه، پس از تایید پشتیبانی سایت به حساب مشتری واریز می‌شود

قالب ووکامرس