شرایط استفاده

شرایط استفاده

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی الوبازار به دقت ملاحظه فرمایید ورود کاربران به وب‏‌سایت الوبازار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری الو بازار و سایر خدمات ارائه شده توسط الو بازار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات الوبازار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین الوبازار از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود

 

فواید ماشین شارژی سوار شدنی برای کودکان :

تقلید از پدر و مادر یکی از عوامل موثر و در رشد کودک می باشد . تلاش کودک در غذا خوردن راه رفتن حرف زدن و بسیاری اعمال دیگر ریشه در تقلید کودک از والدین دارد. یکی دیگر از علایق کودک در سنین بالاتر از دو سال تقلید در ماشین سواری و رانندگی می باشد. با بهره گیری از این خصیصه می توان قدم های بهتری در رشد و شکوفایی فرزندانمان برداریم. ماشین های شارژی سوار شدنی اسباب بازی هایی هستند که کودک را خیلی زود به دنیای سازنده و ذهن پرور تخیل می برند. کودک با ماشین خود در دنیای خیال اطرافیان خود را سوار می کند از اهل خانه خداحافظی می کند از سربالایی ها و سرازیری های زیادی عبور می کند به موانع می رسد بوق می زند دستش را برای دیگران که سوار نیستند تکان می دهد و … همچنین نقش موثری در کسب مهارت در استفاده همزمان از چشم ها دست ها و پاها و هماهنگی آنها دارد. از همه مهم تر رابطه مستقیمی بین رشد جسمی کودک و تحرک و پویایی او وجود دارد . از آنجایی که بازی با ماشین های شارژی جنب و جوش و تحرک کودک را افزایش میدهد در نتیجه میتوتند زمینه ای مناسب را برای سرعت بخشیدن به رشد جسمی او باشد. افزایش اعتماد به نفس دستاورد مهم دیگر ماشین سواری برای بچه ها می باشد. الو بازار با درک درست این نیاز همواره برترین های ماشین شارژی و موتور شارژی را در اختیار خانواده های و کودکان ایرانی قرار داده است الو بازار به عنوان مرجع تخصصی فروش در گروه ماشین شارژی و موتور شارژی برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش برای این دسته از کالاها نموده است ماشین شارژی و موتور شارژی های الو بازار از استحکام بدنه بسیار خوب و کیفیت سیستم برق و باتری و موتور عالی برخوردار هستند لذا ماندگاری و دوام قابل قبولی دارند و گزارش خرابی حداقلی داشته اند. با این وجود جهت اطمینان بیشتر مشتریان گرامی در خرید محصولات خدمات زیر در خصوص ماشین های شارژی ارائه می گردد.

نکاتی مهم در نگهداری و بالا بردن عمر مفید باتری های ماشین شارژی و موتور شارژی :

عمر مفید همه باتری های شارژی بسته به نحوه استفاده و نگهداری می تواند متفاوت باشد. رعایت نکات زیر برای افزایش طول عمر مفید باتری های ماشین شارژی توصیه می شود : – بهتر است در زمان تحویل پس از مصرف شارژ اولیه کارخانه حداقل به مدت ۵ و حداکثر ۸ ساعت باتری ها شارژر مداوم دریافت نمایند. به این شارژ شارژ اولیه می گویند توصیه می شود شارژ پیوسته باشد. – انجام عملیات شارژ به سادگی و مشابه شارژ موبایل می باشد. – در دفعات بعدی برحسب تجربه شارژ تا ۴ ساعت هم کفایت می کند. – هرگز اجازه ندهید شارژ دستگاه ۱۰۰ %به انتها برسد. – در مواقعی که قرار است طولانی مدت از ماشین استفاده نشود بهتر است حتی المقدور ۲ بار در هر ماه کامل شارژ شود و یا حداقل سر باتری آن از سیم کشی جدا شود. (سر باتری زیر صندلی ماشین قرار دارد) – اتصال طولانی مدت به برق باعث کاهش عمر باتری و یا سوختن آداپتور خواهد شد . باتری های ماشین های شارژی جزء لوازم مصرفی محسوب می شود و مشمول گارانتی نیستند اما همواره در بازار و در مجموعه الو بازارموجود است و در صورت خرابی به سادگی قابل جایگزین کردن می باشد.

 

پاسخ پرسش های متداول در خصوص ماشین شارژی و موتور شارژی:

سوال ۱ (باتری های آنها پس از هر بار شارژ چند ساعت راه می رود؟ پاسخ : معمولا بچه ها به صورت پیوسته از ماشین شارژی استفاده نمی کنند مدام خاموش و روشن می کنند لذا بین ۲ تا ۶ ساعت امکان استفاده از ماشین وجود دارد. در بسیاری موارد ماشین شارژی در هر چند روز یک بار نیازمند شارژ می شود. در مواردی که ماشین بر روی فرش حرکت کند به دلیل اصطکاک بیشتر فرش شارژ زودتر خالی می شود.

سوال ۲ (آیا پدر و مادر هم می توانند ماشین شارژی را از دور کنترل کنند؟ پاسخ : به دلیل ایمنی بخصوص تا زمانی که کودک خود توانایی رانندگی ندارد باید والدین ماشین را از دور کنترل کنند لذا اکثر ماشین ها و حتی بعضی موتور های شارژی مجهز به کنترل از راه دور و کمربند ایمنی هستند کنترل این ماشین ها هم توسط خود کودک از طریق پدال گاز و دنده صورت می پذیرد و هم از طریق ریموت کنترل توسط پدر و مادر

سوال ۳ (آیا ماشین های شارژی ترمز هم دارند؟ پاسخ : خیر پدال گاز ماشین های شارژی و موتور آن به گونه ای طراحی شده اند که وقتی کودک پای خود را از روی پدال گاز برمی دارد به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پدال ترمز ماشین ترمز می کند و این یکی از عوامل ایمن کننده این اسباب بازی برای کودکان است.

سوال ۴ (سرعت این ماشین های شارژی چقدر است ؟ پاسخ : سرعت ماشین های شارژی بین ۴ تا ۷ کیلو متر در ساعت می باشد.

 

چطوری یه ماشین شارژی خوب بخریم؟

انقدر زرق و برق دنیای بچه‌ها زیاد شده که بیشتر از آدما بزرگ‌ها برای خودشون دنگ و فنگ دارن. از لباس و لوازم بهداشتی اونا گرفته تا اسباب‌بازی‌ها و خرج‌های دیگه‌شون باید حواست به همه چی باشه و هر چیزی رو با دقت و وسواس انتخاب کنی.
به هر حال دنیای بچه‌ها یه دنیای پر رمز و راز و بیشتر لحظه‌ایه و ممکن خیلی زود همه چیز فرق کنه. مثلا براشون لباس میگیری ولی خیلی زود رشد میکنن و ممکنه حتی بعضی از لباس‌ها و لوازمشون نوی نو بمونه. ولی خوب خرید کردن برای بچه‌ها یه موضوع اجتناب ناپذیره و نمیتونی براشون چیزایی که میخوان یا لازم دارن رو نخرین. همین موضوع باعث میشه که خیلی تصمیم‌گیری برای پدر مادرها سخت باشه.
یکی از چیزایی که بیشتر موضوع رو پیچیده میکنه موقع خرید اسباب‌بازیه که معمولا بچه‌ها خیلی زود درک انتخاب کردن رو پیدا میکنن و خودشون یه جورایی تو تصمیم‌گیری دخیل هستن. وقتی دیگه به یه چیزی پیله میکنن اون رو میخوان و سعی میکنن باب میل خودشون مدل و رنگ اسباب‌بازی رو انتخاب کنن. همین وضعیت تو سنین بالا اهمیت بیشتری پیدا میکنه. البته خواسته‌های دخترها و پسرها با هم فرق میکنه و خصوصیات اخلاقی متفاوتی هم دارن.
یکی از اسباب‌بازی‌هایی که تو سال‌های اخیر بیشتر پسر بچه‌ها و حتی دخترها دوست دارن داشته باشن ماشین شارژی هستش که اتفاقا جزو تفریحات گرون قیمت بچه‌ها به حساب میاد. چون ماشین شارژی قیمت ارزونی نداره و معمولا چند صد هزار تومن باری خریدشون باید پول بدین. برای همین خیلی باید تو خرید ماشین شارژی دقت بشه که در ازای پول پرداختی یه مدل خوب رو بخرین. ماشین‌های شارژی مدل‌های خیلی متنوعی داره و میخوایم امروز تو مطلب الو بازار چند تا نکته بهتون بگیم که بتونیم تو خرید یه شارژی خوب راهنماییتون کنیم.
معمولا تو طراحی ماشین‌های شارژی سعی میشه از ماشین‌های واقعی شامل سواری یا شاسی بلند الهام گرفته بشه و تو رنگ‌بندی‌های مختلف وارد بازار بشن. بنابراین مدلی که دوست دارین یا بچه‌تون دوست داره بخرین. ولی نکته‌ی مهم اینه که چون دارین برای بچه‌ها ماشین شارژی میخرین باید حواستون باشه یه نمونه مستحکم و با کیفیت رو بخرین که دوام زیادی داشته باشه و خیلی زود داغون نشه.
سعی کنید با توجه به پولی که میدین ماشین شارژی رو بخرین که برای سنین مختلف بشه استفاده کرد. چون معمولا تا چند سال باید این وسیله استفاده بشه و به همین دلیل باید ابعاد بزرگی داشته باشه که وقتی بچه بزرگتر هم شد بتونه استفاده کنه. معمولا ماشین‌های شارژی برای سنین ۱ تا ۸ سال کاربردیه.
سعی کنید مدلی که انتخاب می‌کنید فرمان هیدرولیک داشته باشه تا کودک بتونه کنترل خوبی داشته باشه و حرکات ماشین انقدر نرم باشه که مجبور نباشه برای کنترل وسیله فشار زیادی وارد کنه. نکته‌ی مهم دیگه اینه که باید مدلی که میخرین کمک فنرهای خوب و نرمی داشته باشه تا وقتی خواستین از ماشین شارژی تو سطوح ناهموار استفاده کنید ضربه و تکان کمی به بچه وارد بشه.
معمولا بهتره مدلی که قراره بخرین دو موتوره باشه که هم قدرت بیشتری داره و هم اینکه امکان کنترل سرعت تند و کند وجود داره و حتی با سرعت کند میشه ماشین رو به سمت عقب هم هدایت کرد. از طرفی بهتره که نمونه‌ی کنترل‌دار بخرین تا وقتی کودک نتونست روی ماشین شارژی کنترل داشته باشه، شما بتونید کنترل وسیله رو به دستتون بگیرین.
بچه‌ها معمولا چیزای رنگی و پر زرق و برق خیلی دوست دارن. به همین دلیل میتونید مدلی رو انتخاب کنید که نورپردازی و چراغ‌های LED و رنگی داره و توی اون امکان پخش آهنگ‌های MP3 وجود داره که بچه‌ها خیلی خوششون میاد. حتی بعضی از مدل‌ها امکان کم و زیاد کردن صدای موسیقی رو هم دارن و میشه فلش و رم هم بهشون وصل کرد.
نکته‌ی مهم دیگه اینه که ماشین شارژی باید حتما کمربند ایمنی داشته باشه و حواستون باشه مدلی رو انتخاب کنید که ضمانت و خدمات پس از فروش داره تا اگه به مشکلی خوردین کسی باشه که پاسخگو باشه. به عنوان مثال اکثر مدل‌ها موتور و گیربکسشون دو سال و آداپتورشون ۶ ماه گارانتی داره که خیال شما راحت باشه. البته باید حواستون باشه کنار هر مدلی راهنمای استفاده هم داره که باید اون رو خوب مطالعه کنید.
درسته ماشین شارژی یه اسباب‌بازی خیلی جذابه که مخصوصا برای پسر بچه‌هاست که دل کندن ازش سخته و قطعا یه روزی میرسه که مجبورتون میکنن یه مدلی رو بالاخره براشون بخرین.

 

به هر حال،هر روزی مثل همه روزها تا شب تموم می شه، زمان می گذره و می گذره و پسرهای کوچک، پدرهای بزرگ می شن. شادی ها و نیازها هم، بین این کوچکی و بزرگی با جریان حوادث تغییر می کنه. امیدوارم با انتخاب های درست و تصمیم های به جا، شما هم بتونید شاد باشید و از پس نیازهای خودتون و اطرافیانتون بربیاید.

 

قالب ووکامرس